Питання та відповіді

Что такое PICO 7 sNPWT?

PICO 7 sNPWT – це система догляду за ранами, яка забезпечує відсмоктування рідини, відоме як терапія негативним тиском (NPWT). Це витягує зайву рідину з рани і забезпечує стискаючу силу1,2, захищаючи травмоване місце від забруднення3, в кінцевому підсумку сприяє загоєнню. Система PICO sNPWT 7 складається з помпи NPWT, підключеної до вбираючої ніжної клейової пов’язки.1-6

На передній панелі помпа оздоблена однією кнопкою та чотирма світлодіодами, щоб забезпечити візуальні вказівки про стан вашої системи. Ознайомтесь з розділом «Як працює PICO sNPWT7», для описів конкретних візуальних індикаторів.

Ежедневная активность с PICO sNPWT

Загальна активність
Насос PICO 7 sNPWT може міститись у кишені або на затискачі ременя; там, де вам найбільше комфортно, враховуючи розміри та розташування рани. Насос слід транспортувати таким чином, щоб він був доступний і вам, і вашому медичному працівнику, щоб регулярно перевіряти стан.

Безпека
Насос PICO 7 sNPWT містить магніт. Взаємодія між насосом PICO та іншими медичними системами може призвести до відмови системи та призвести до серйозної шкоди, включаючи смерть. З цієї причини насос слід тримати не менше 4 дюймів (10 см) від усіх імплантованих або життєзабезпечених медичних систем.

Насос PICO 7 повинен розташовуватися не менше 4 дюймів (10 см) від інших медичних пристроїв, на які можуть вплинути магнітні перешкоди. Це попередження стосується всіх користувачів, включаючи пацієнтів, опікунів, медичних працівників та всіх близьких до системи осіб. Для додаткової інформації зверніться до питань, що часто задаються.

Сон
Переконайтесь, що насос PICO 7 sNPWT розміщений десь у безпеці, і не може впасти зі столу чи шафи на підлогу під час сну.

Миття та душ
Легкий душ допустимий; однак насос слід відключити і поставити в безпечне місце, де він не намокне. Під час відключення пов’язки не слід піддаватись прямому розбризкуванню або зануренню у воду. Переконайтесь, що кінець трубки, прикріпленої до перев’язки, спрямований вниз, щоб вода не потрапляла в трубку. Будь ласка, зверніться до питань, які часто задаються, для отримання детальної інформації про відключення насоса.

Подорожі
Ви можете подорожувати на літаку, поїзді та морському судні за допомогою системи PICO 7 sNPWT. Необхідно бути особливо обережним щодо розташування насоса в безпосередній близькості від інших людей (зверніться до розділу Безпека).

Під час транспортування існує потенціал радіочастотних перешкод, які можуть вплинути на продуктивність sNPWT PICO 7. Якщо несправність насоса PICO 7 замініть акумулятори, використовуючи інструкції в розділі «Акумулятор». Якщо несправність не усунена, зверніться до лікаря.

ЯК ПРАЦЮЄ СИСТЕМА PICO 7 sNPWT?

Акумулятор
На передній панелі насоса зелений індикатор OK і помаранчевий індикатор низького рівня заряду батареї будуть мигати разом, коли батареї потребують заміни.
На зворотному боці насоса кришку відсіку можна від’єднувати і знімати за допомогою візуальних індикаторів зі стрілками, щоб спростити установку і витяг батарей.
Кришка зрушення батарейного відсіку.
Мітка початку терапії.
Натисніть помаранчеву кнопку, щоб призупинити терапію. Зніміть кришку відсіку з верхньої частини насоса і замініть її двома новими лужними батареями типу AA. Встановіть кришку на місце і натисніть помаранчеву кнопку, щоб відновити терапію.

Виток повітря
Якщо виявлена ​​сильна витік повітря, помаранчевий індикатор витоку буде блимати. Ви почуєте, як насос видає звук, що дзижчить, намагаючись відновити потрібний рівень вакууму.
Розгладьте зовнішню поверхню пов’язки, в тому числі клеющие стрічки руками, щоб видалити складки. Переконайтеся, що з’єднувачі трубок надійно скручені.
Натисніть помаранчеву кнопку, щоб відновити терапію. Якщо витік повітря зберігається, помаранчевий індикатор витоку знову почне блимати приблизно через 60 секунд.
Будь ласка, зверніться до лікаря, якщо у вас постійно виникають проблеми з миготливим помаранчевим індикатором витоку повітря.

Пов’язка
Пов’язки мають термін зносу до 7 днів в залежності від кількості рідини з рани. 1,7 Це буде залежати від розміру, типу, кількості дренажу і положення вашої рани. Ваш лікуючий лікар визначить, як часто слід міняти пов’язки.
Якщо пов’язка насичена або фільтр заблокований, блимає оранжевий індикатор заповнення. Будь ласка, зв’яжіться з вашим лікарем, щоб замінити пов’язку нової. Часті питання Чи є звукові оповіщення?

Часті запитання

Чи є звукові сповіщення?
PICO 7 sNPWT не має звукових сповіщень. Будь ласка, носіть з собою PICO 7 sNPWT, щоб він був доступний і його можна було регулярно перевіряти.

Як мені змінити повязку?
Пов’язки PICO 7 sNPWT  накладає, міняє та знімає тільки медичний працівник.

Як я можу знати, що моя система працює нормально?
У той час як насос PICO 7 sNPWT працює коректно, зелений індикатор ОК буде блимати постійно. Час від часу від насоса можна почути, як він працює, оскільки підтримує негативний тиск. Це нормально.

Пов’язка повинна мати трохи зморщений вигляд і відчувати твердість на дотик.

Термін служби насоса закінчується, і він автоматично припиняє свою роботу через 7 днів (усі показники вимкнуться в цей момент).

Як відключити насос під час підготовки до миття чи душу?
Насос повинен залишатися підключеним до пов’язки постійно, якщо немає потреби відключити його – наприклад, необхідність помитися або прийняти душ.

Спочатку натисніть помаранчеву кнопку, щоб призупинити терапію. Відкрутіть дві частини з’єднувача. Помістіть насос десь в безпечному місці. Переконайтесь, що кінець трубки, прикріпленої до ппов’язки, спрямований вниз, щоб вода не потрапляла в трубку, коли насос відключений.

Після того, як ви будете готові підключити насос, приєднайте насос до трубки пов’язки, скрутивши з’єднувачі. Натисніть помаранчеву кнопку, щоб почати лікування рани   негативним тиском. Зелений індикатор ОК і помаранчевий індикатор протікання повітря почнуть блимати разом (вказує на роботу насоса для встановлення терапії ран при негативному тиску).

Залежно від розміру рани, насос повинен зайняти до 65 секунд для встановлення NPWT.

Магнітна безпека
Насос PICO 7 sNPWT містить магніт, який може призвести до виходу з ладу інших медичних систем, що призводять до серйозної шкоди, включаючи смерть. Насос PICO 7 sNPWT повинен розташовуватися не менше 4 дюймів (10 см) від інших медичних систем, на які можуть впливати магнітні перешкоди. До них відносяться, але не обмежуються ними:

 • Імплантаційний кардіовертер-дефібрилятор (МКБ)
 • Кардіостимулятори
 • Інсулінові насоси
 • Шунтуючі клапанів
 • Нейростимулятори
 • Кохлеарні імплантати

ЦЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАСТОСУЄТЬСЯ У ВСІ ЧАСИ ВСІХ КОРИСТУВАЧІВ!

Це стосується як пацієнтів, так і персоналу з догляду: Ви повинні тримати насос PICO 7 sNPWT не менше 4 дюймів (10 см) від інших систем:

 • Якщо у вас є електронна система і ви допомагаєте піклуватися про когось іншого за допомогою системи PICO 7 sNPWT.
 • Якщо ви користуєтесь насосом PICO 7 sNPWT в громадській зоні, де ви можете тісно контактувати з кимось іншим, хто має електронну медичну систему.

Що станеться, якщо моя система намокне?
Не дозволяйте насосу промокнути. Захистіть його від джерел рідини, наприклад від нетримання або розливів. Не використовуйте PICO 7 sNPWT, якщо він мокрий або раніше був вологим. Крім того, ваша пов’язка не повинна піддаватися прямому розпилюванню вологи або зануренню у воду.

Зверніться до свого медичного працівника, якщо ви помітите або підозрюєте, що система намокла.

Що робити, якщо помічаю велику зміну кольору або кількості рідини в одязі?
Якщо ви помітите будь-яку з наведених змін, негайно зверніться до лікаря:

 • Якщо він змінюється від ясного до мутного або яскраво-червоного
 • Ви бачите, як перев’язка швидко наповнюється кров’ю
 • Ваша рана виглядає більш червоною, ніж зазвичай, або має неприємний запах
 • Шкіра навколо вашої рани виглядає почервонілою або роздратованою
 • Пов’язка відчувається або здається пухкою
 • Ви відчуваєте біль
 • Візуальні індикатори не вимикаються

Чи мені буде боляче?
Перший раз, коли насос PICO 7 sNPWT увімкнено, ви можете відчути легке натяжіння або тиск. Якщо ви відчуваєте біль, зверніться до лікаря за консультацією. Вони можуть призначити знеболюючі препарати.

ПОСИЛАННЯ:
1. Smith & Nephew January 2018. Summary Wound Model Report for Opal, PICO 7. Internal Report. DS.18.015.R.
2. Smith & Nephew 2015.A Prospective, Open, Non-Comparative, Multi-Centre Study to Evaluate the Functionality and Dressing Performance of a New Negative Pressure Enhanced Dressing (NPED) in Acute Wounds. Internal Report. CT09/02 ST865.
3. Hudson, D.A., Adams, K.G., Van Huyssteen, A., Martin, R., Huddleston, E.M.Simplified negative pressure wound therapy: clinical evaluation of an ultraportable, no-canister system. Int Wound J. 2015;12(2):195-201.
4. Payne, C., And Edwards, D., .Application of the Single Use Negative Pressure Wound Therapy Device (PICO) on a Heterogeneous Group of Surgical and Traumatic Wounds. ePlasty. 2014;14:152-166.

5. Sharp, E.Single-use NPWT for the treatment of complex orthopaedic surgical and trauma wounds. Journal of Wound Care. 2013;22(10):S5-S9.
6. Stryja, J., Staffa, R., Říha, D., Stryjová, K., Nicielniková, K.[Cost-effectiveness of negative pressure wound therapy in outpatient setting]. Rozhledy v chirurgii : mesicnik Ceskoslovenske chirurgicke spolecnosti. 2015;94(8):322-328.
7. WMP/11446.UEF/R3. Project Fairbanks US Human Factors Summary Report Issue 6. G Walker. December 2017.

Чи підходить ця рана для PICO?


Крок 1 : Рівень ексудату. Чи має рана низький або помірний рівень ексудату?
PICO7 / 7Y призначений для використання на ранах, де рівень ексудату низький або помірний.

низький

помірний < 300 мл (протягом 7 днів)

високий > 300 мл

Перейдіть до кроку 2

Не підходить PICO


Крок 2 : Розмір рани
Чи відповідає рана хоча б одному розміру пов’язки PICO sNPWT?

Перейдіть до кроку 3

Не підходить PICO

Рекомендація: вибір розміру пов’язки, яка трохи більше, ніж рана, дозволяє пріоритетами негативного тиску поширюватися на навколораневу область.


Крок 3 : Глибина рани
Примітка: NPWT вимагає прямого контакту з рановим ложем.
Перед нанесенням оцінюйте рану, щоб визначити глибину, і якщо потрібно, використовуйте наповнювач.
PICO підходить для глибини рани до 2 см і глибини рани до 4,5 см для PICO 14.

Чи відповідає система PICO раньовому ложу?

Почніть застосування

Перейдіть до кроку 4 перед застосуванням


Крок 4 : Наповнювачі

Протимікробна марля
15 см х 17 см

Примітка: Марля повинна вільно заповнювати поверхню рани.
Уникайте надмірного заповнення.

Пов’язка на рани з піни
10 см х 12,5 см

Примітка: Будь ласка, зверніться до IFU для отримання інформації
щодо можливого вростання тканини при використанні пінного наповнювача.

Інструкції щодо носіння:
На розсуд медичного працівника, повязка PICO може залишатися на місці до 7 днів, залежно від рівня ексудату
Коли використовується наповнювач, наповнювач та набір PICO слід міняти 2 – 3 рази на тиждень, відповідно до місцевих клінічних протоколів та інструкцій виробника.
Піну потрібно міняти не рідше 3 разів на тиждень, а марлю принаймні 2 рази на тиждень