ПРО НАС

ТОВ «Медімплант» – офіційний дистриб’ютор британської компанії Smith Nephew («Сміт енд Нефью») що є глобальною медичної технологічною компанією і працює на ринку охорони здоров’я понад 150 років.

З 2011 року ми пропонуємо на українському ринку широкий спектр медичних виробів найвищої якості для ортопедичної реконструкції, лікування переломів та відновлення цілісності сухожиль і зв’язок.

З 2020 року портфель нашої продукції поповнився пов’язками та іншими засобами для загоєння ран

Інтернет – магазин www.pico.com.ua був розроблений компанією «Медімплант» для швидкого і зручного доступу українських споживачів до продукції для загоєння ран найвищої якості.

Кожен засіб для загоєння ран є результатом великої наукової роботи, досвіду компанії і щоденної практики в клініках.

Продукти для швидкого загоєння ран – це основний напрямок роботи компанії Smith Nephew, завдяки якому вона відома в усьому світі. Прискорення загоєння ран досягається за допомогою інноваційних розробок, наприклад, таких як лікування ран із застосуванням негативного тиску (NPWT-Negative Pressure Wound Therapy), що прискорює загоєння глибоких ран.

Всі розробки засновані на глибокому розумінні лікувальних механізмів та досвіді спеціалістів і партнерів компанії: лікарів і фахівців охорони здоров’я.

В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗІНІ WWW.PICO.COM.UA МИ ПРОПОНУЄМО ЗАСОБИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ РАН НЕГАТИВНИМ ТИСКОМ КОМПАНІЇ SMITH AND NEPHEW В ПОВНОМУ АСОРТИМЕНТІ:

  • Одноразові системи негативного тиску PICO
  • Апарати для лікування негативним тиском RENASYS GO з аксесуарами
  • Апарати для лікування негативним тиском RENASYS TOUCH з аксесуарами

Вся продукція успішно пройшла Сертифікацію на території України відповідно до вимог Технічного регламенту щодо медичних виробів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 02.10.2013 р. № 753, що зазначено в Сертифікаті Відповідності PR. 183-19 від 13.06.2019 та Деклараціях Відповідності.

Вся продукція імпортується в Україну із суворим дотриманням норм Законодавства і застосовних Митних правил та процедур.