Comments (3)

 • Катерина М Відповіcти

  Неймовірно вдячна лікарям, які прооперували мою маму після тяжкого перелому. Ми дуже нервували, що відновлення буде довгим та важким, адже мамі 83 роки. Про пов’язку PICO 7 дізналися від знайомого лікаря, скористалися не роздумуючи! Замовили через ваш сайт. Важливо, що це офіційній постачальник. Ми навіть не очікували, що результат буде настільки швидким! Технології йдуть уперед швидкими темпами.

  25.02.2021 о 15:39
 • Геннадій Л. Відповіcти

  Замовляємо пов’язки для загоєння тяжких ран. Нам дуже важливо працювати з оригінальними пов’язками, адже тільки таким чином ми зможемо гарантувати якість пацієнтам. З Медіаплант працюємо давно. Ми вдячні вам за співпрацю та прекрасну організацію.

  02.12.2020 о 16:05
 • Александр Б. Відповіcти

  У меня была долго не заживающая рана. Перепробовали все рекомендованные: мази, повязки и тд. Это было не выносимо, так как рана начинала гноиться. В стационаре посоветовали повязку пико 7. Я не верил, но не попробовать было бы глупо. Заказал через сайт, повязку прислали на второй день после оформления заказа. Врач закрепил повязку. Аппарат работает бесшумно, неудобства минимальные.
  А главное! ОН РАБОТАЕТ! Рана затянулась.

  Спасибо вам за консультацию и быструю доставку
  Повязку рекомендую, проверено на себе!

  11.08.2020 о 10:39

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.